The Doppelgangaz - Rapamycin (Prod. Doppelgangaz)

Konečně je tu čerstvá pecka od těch kočovníků z Pomerančového kraje u New Jersey, co nosí Rumburakův cestovní plášť, plivou LSD rýmy z černý díry na svý vlastní houbičkový beaty a hrabou se v popelnicích, kde hledají inspiraci.

 
Řeč je o dvojici EP a Matter Ov Fact, rapových smrťaků s mikrofonem místo kosy, kteří nás svým stylem chtějí bavit navěky. Tahle pěkná věcička je prvním singlem z nového alba Dopp Hopp, které vyjde podle všeho v den třech sedmiček, 7. Července 2017. Je to jejich první ofiko singl po dvou letech a první videoklip po roční pauze, v které procestovali svět a vydali jen aktualizaci posledních Beatů pro Bordeli 3.5.
 
 
Skladba s Rapamycinem, tedy tím již známým elixirem mládí a lékem který se předepisuje při komplikacích po transplantacích, nemá nic společného. Na druhou stranu nám ale tahle skvělá Dopp hudba prodlužuje život a chlapi ten rap opět zabili na výbornou po textové, ale i technické stránce, třeba jejich násobné rýmy v rámci jednoho verše jsou tu hvězdné. Doppelgangaz pokračují v tradici zajímavých videoklipů na vysoké úrovni, kde se ty pilulky alespoň sypou po tunách
 
Lehká ukázka jejich ulítlé textařiny:
Ask Rosario where’s Gerardo Barrios Square
Be at your patio, stare, while you eat haricot vert
She said nobody goes there, she got no body no flair
Robert Mondavi is paired with the kohlrabi and pear
 
Fau

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná