Talib Kweli & 9th Wonder ft. Rapsody - Life Ahead Of Me

 
Když se ohlédnu za ostudnou (ne)účastí českých posluchačů na posledním koncertu Taliba Kweliho v pražské Lucerně a za jeho loňským povedeným mixtapem Fuck the Money, začínám si říkat, jestli je u autora legendy Trails of Thoughts všechno ok. 
 
Z hlediska produkce se Talib Kweli Green v poslední době čím dál častěji vrací ke staré škole, do které navíc nakládá snad lépe než kdy předtím. Říkám si, že čtyřicetiletý Kweli buď teprve dozrál a ujasnil si, co chce, nebo mu prostě došly prachy, a tak hraje na city svých někdejších fanoušků. Na mixtapu Fuck the Money nás sice seznámil s důvody, proč stojí za to se bez peněz obejít, ale znáte byznys...
 
Nebudeme konspirovat a koukneme raději na ovoce, které z toho kouká pro posluchače. Rsp. se scházíme nad třetím videoklipem Life Ahead Of Me z projektu Indie 500 (Talib Kweli & 9th Wonder), který natočil Cam Be, a jemuž dominuje vedle poloviny dua Black Star také výkon hostující Rapsody. "I got my whole life ahead of me. I know this world ain't heavenly, I'm just following this little recipe," zaznělo v podání jedné z nejtalentovanějších newyorských růží.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná