Strespez - V.B.O. (prod. Matěj Straka)

Strespezovým singlem "Po rokoch", který produkoval Kenny Rough, jsme vítali v loňském roce Štědrý den. Ten teď musí probíhat ve studiu La Familia De Sangre, kde mladý autor ze slovenského Pezinoku dokončuje stejnojmenné EP, ke kterému natočil ve spolupráci se Sule dsgn nový videoklip.

 
Hlášených devět zářezů by měli kromě Kennyho Rougha, jenž bude mít pod palcem také mix a mastering, doprovodit také bubny dalších jmen jako Homie Beats, ODD, Nazor nebo Matěj Straka z kapely Nerieš. Poslední zmíněný produkoval zatím poslední ukázku s názvem "V.B.O." Vizuál připravený ve spolupráci se Sule Dsgn doprovodila mimo jiné kytara Matuše Košťala. "Ide o storytellingovú vec, ktorá zachytáva obdobie Strespeza od jeho detstva cez dospievanie až po súčastnosť, inšpirovaná do istej mieri udalostami, ktoré sa diali jeho rovesníkom v jeho okolí," uvádí tisková zpráva.
 
Strespez má i přes status začátečníka zřejmě slušné výchozí podmínky, jelikož na chystané EP láká kromě nového webu i vlastním merchem. Zda to prospěje finální podobě nahrávky nebo bylo lepší investované peníze vrazit raději do hodin ve studiu, zjistíme spolehlivě až s vydáním. "V.B.O." zatím není úplně špatnou časovou investicí.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná