Statik Selektah feat. 2 Chainz & Wiz Khalifa - Man Of The Hour

Včera jsme měli možnost si ochutnat tři nové skladby od Joey Badasse na beatech od generála labelu Show Off. Bostonský producentský velikán nám už několik let bez přestávky nakládá nadprůměrné až vynikající skladby. Jeho instrumentálka je geniální a znovu nám dokazuje, že má ten správný čich i na zajímavé i překvapivé featy. Osobně mi diskografie těch nejnovějších hostů nesedí, ale tady to dali velice dobře technicky i lyricky.

Statik Selektah, který nedávno podepsal smlouvu s Roc Nation, si na tuhle skladbu totiž pozval dva rapující trapaře a očividně se na tomhle Hip Hopovým beatu oba cítí jako doma. Jsou jimi Wiz Khalifa a 2 Chains, který se Statikem přesně před rokem vydal track Smoke Break .

Chalani se vytahujou, že jsou muži hodiny se vším co k tak proslulému životu patří. To jen proto, že se odhodlali udělat ten první krok a nebyli zbabělí jít si za svým. V textu se samozřejmě zmíní i o nejlepší kvalitě hulení, která by měla být dostupná pro jejich generaci. Úryvek z textu od Wiz Khalifa:

High as fuck off the joint that I just rolled
Riding round in a cloud of that kush smoke
Put my generation on the good dope
Now we all getting high as D'Angelo notes


Před týdnem Statik oznámil světu, že kromě avizovaného alba Eight, ještě připravuje kolaborativní album právě s 2 Chains. My se v redakci těšíme na album Eight, ale určitě dáme šanci i tý zvláštní kombinaci. Tak a teď si poslechněte tenhle flák

Fau

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná