Solid Move - Víťaz

Před časem nás rozesmutnila zpráva, že legendární bratislavská formace A.M.O. je u ledu. Naštěstí jsme netruchlili dlouze, neboť nás oslovil Moe a představil nám svůj nový projekt s živou kapelou pojmenovaný Solid Move. Po rozhovoru jsme byli všichni moudřejší a ukázka nás bavila. Nyní je tu další, kterou opět hodnotíme kladně.

Tentokrát se jedná o videoklip ke skladbě „Víťaz“, který opět ukazuje, že Solid Move neuhlo od svého záměru přivést do stojatých slovenských vod svěží vítr. „Je to také zamyslenie sa nad tým, ako som na tom ja a ako naša spoločnosť. Často mám totiž pocit, že je okolo mňa veľa šikovných, kreatívnych, nadšených ľudí, no necítia sa ako víťazi, aj keď majú a vedia viac, ako väčšina ľudí na svete. Úspechy striedajú neúspechy, trendom je sťažovať sa a celková nálada a nespokojnosť so sebou sa potom odráža v celkovej frustrácii. Pritom ide často o nesprávny a skreslený obraz seba, mylné očakávania, prísne hodnotenie a preceňovanie okolia. Z môjho pohľadu poznám veľa životných víťazov, ľudí čo sa ,nezbláznili‘ a snažia sa byť nohami na zemi,“ prohlásil Moe, který je hlavním mozkem celého projektu.

My snad už jen dodáme, že se nahrávalo v Dancing Sardine Factory studiu a opět můžeme slyšte řadu živých nástrojů. Produkci si vzal na starost Maxo Mikloš, který dokázal ukočírovat všechny muzikanty. O video se postarali kluci ze studia Toxpro. Na některých záběrech jste pak správně mohli poznat bratislavský Nu Spirit Club.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná