Solid Move - N.U.D.A.

Moe se před časem vydal po vlastní ose, obklopil se několika schopnými muzikanty a založil projekt Solid Move. Ten si odbyl debut v závěru roku v podobě releasu „Pohľady“, na kterém nalezneš i celou řadu zajímavých hostů. Rozhovor jsme již s bývalým členem A.M.O realizovali, recenze je na cestě, a ty si můžeš ten meziprostor zkrátit dalším klipem.

Po skladbách „Dobré ráno“, „Víťaz“ a „PPC“ se dočkala obrázkového zpracování také „N.U.D.A“, která se nese v duchu celého alba. „Album je našou dvojročnou prácou a zachytáva náš vývoj, naše hľadanie smerovania a objavovanie zvuku. Máme pocit, že je hudobne aj textovo obsažný, silný a výpovedný, viac sme už poslucháčovi „nakladať“ nechceli. Žiadne skity, vata, nič, iba čistá výpoveď, produkcia, pohľady...,“ nechal se slyšet samotný Moe, proč má jeho nové dítko jen deset skladeb.

Video z dílny Toxpro je unikátní v tom, že v něm nenaleznete lídra kapely. Moe si dal před kamerou oddych, ale výsledku to nikterak neubralo na kvalitě. Zbývá nám ještě šest věcí, které by se mohly vizuálu dočkat a věříme, že se tak i stane. Pokud tě „Pohľady“, zaujaly, můžeš si je objednat ZDE.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná