RUKAHORE_SHOP_BANNER

Solid Move ft. DJ Spinhandz - Dobré ráno

Moe z uspaného legendárního bratislavského tělesa AMO v klidu léto strávit nehodlá. Po letech práce v kolektivu a několika mixtapů se rozhodl veřejnosti představit svůj první sólo projekt Solid Move. O co tedy vlastně jde? Zkuste si dát singl „Dobré ráno“, který opravdu neodkazuje na album Vece, a zkuste si udělat obrázek sami.

„Mali sme pripravený zhruba koncept, krásny priestor a trocha času, kým neodíde slnko. Ten klip samozrejme treba brať ako video na jeden záber, nedá sa porovnávať s veľkými produkciami a ani sa vlastne nechce, skôr chceme vždy zachytiť daný moment, urobiť to rýchlo, efektívne - ale samozrejme dobre. Je zaujímavé aj sledovať, čo sa v klipe deje, napríklad aký som neprekonateľný v kalčetku (čo to je?), alebo ako sa snažím nezadusiť hruškou v zábere pred mikrofónom. Našťastie ale žijem, bola to zábava – aj pre mňa - a verím, že sa nám podarí robiť takto klipy častejšie. A zuby mám čistejšie ako kedykoľvek predtým,“ prohlásil Moe o svém novém díle, které se nahrávalo na jeden video zátah pod taktovkou Toxpro.

Pro ty, kteří chtějí vědět více, mohu snad již jen dodat, že Solid Move je skupina složená z vícero hudebníků. Mezi ně patří kromě Moeho ještě Matěj Mikloš, Marián Jaslovský, Jozef Madola a Luboš Ambrozai. Na ukázkovém singlu se podílel bubeník Jakub Kačica a wordcuty obstaral Dj Spinhandz. Hlavním faktorem, který by měl tuto kapelu od ostatních odlišit, je improvizace na podiu, kdy se můžeme dočkat vskutu překvapivého konceptu. Abychom vám však neprozradili všechno, skočte se na jejich live show podívat sami. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná