Snoop Dogg - Motivation

 
Pakliže jste si dali pro rok 2018 oblíbené předsevzetí mnoha lidí, kterým je snížení váhy, máme pro vás parťáka, jehož byste v posilovně možná nečekali, ale jistě ho uvidíte rádi. Těžko říct, jestli si Snoop Dogg po loňském výletu za mladými lety v podobě LP Neva Left nechce jen znovu dokázat, že i v šestačtyřiceti letech oplývá vitalitou.
 
Nový videoklip Motivation zachycuje Snoop Liona v posilovně. Ač nechci znevažovat fyzickou kondici Calvina Broaduse, napadlo by vás, že zrovna téměř padesátiletý příznivec zeleného léku nastoupí do sezóny 2018 s motivační skladbou a ve sporotovní róbě? Prolínání se záběry z jiných sportů navíc ukazují, že Dogg by rád v roce 2018 inspiroval skutečně každého. 
 
Samotné zpracování mě k adrenalinové zábavě v podobě bungee jampingu nebo Koridy nepřivádí. Když pominu nejrůznější efekty, které ohýbají Snoopyho barvu hlasu do poloh, v nichž ho nemám nejmenší šanci poznat, nehýbe se mnou ani instrumentál skladby, jenž by lépe zapadl ještě do prvního dílu slavného snímku Rocky z roku 1976. A ani tentokrát se nejedná o skrytou narážku na fyzičku interpreta, který nás krmí svou tvorbou již od začátku devadesátých let.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná