Smif N Wessun - Ocean Drive ft. Musiq SoulChild & Rapsody (prod. 9th Wonder)

V únoru máme jasno v tom, na co se těšíme nejvíc. Máme rádi klasickej poctivej rap, o to víc, když je to z dílny Duck Down Music. Majitelé naprosté klasiky z roku 1995 "Dah Shinin" a velcí oblíbenci u českých fanoušků, zejména jihlavské partičky Pio Squad, již brzy přijdou s novým albem.
 
Jeden je dredatej, druhej s plnovousem a kerkou na obličeji, jsou nerozlučnou dvojkou, která slyší na jméno Smif N Wessun a po osmi letech vypouští nové album.  
 
Steele a Tek stanovili datum na pátek 22. 2.  Desku bude kompletně produkovat skvělej beatmaker 9th Wonder a bude se jmenovat "The All". Tohle jsou jasné informace k tomu, abychom se měly na co těšit. Než to vyjde, čekání si lze zkrátit novým singlem. O prima refrén se postaral zpěvák z Philadelphie Musiq Soulchild a dalším hostem je křehké pohlaví v podání kruté Rapsody. Výsledek je naprosto v pořádku.
 
P.S: Víte o tom, že právě vyšlo CD Smif N Wessun a Champion Soundu, které mapuje jejich společný loňský pražský koncert? Tento unikát můžete objednat na championsound@seznam.cz.
 

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná