Slaughterhouse - Y'all Ready Know (Prod. DJ Premier)

Řezničina jménem Slaughterhouse byla vždy lákavým soustem. Ať už se jednalo o první slušné stejnojmenné album nebo v roce 2012 vydané "Welcome To: Our House", vždy se jednalo o záruku kvality garantovanou ústy Royce da 5' 9'', Joella Ortize, Joea Buddena a Crookeda I. Momentální návraty k hiphopovým kořenům mají však zcela jiného jmenovatele. Je jím Eminem a jeho nový výběr nejlepších skladeb pojmenovaný "SHADYXV" z rukou samotného Marshalla Matherse.

Ten, kdo si totiž předobjedná Shadyho nový dvojdisk "SHADYXV", získá navíc nejen skladbu "Guts Over Fear" od Eminema ale i novou pecku z rukou Slaughterhouse s názvem "Y'all Ready Know". O beat se v tomto případě postaral DJ Premier, který si pro novinku velké čtyřky přichystal ucházející piánový beat, jež tvoří celému výsledku slušnou kulisu.

V samotném videoklipu se setkáte s vesměs tradičními záběry se západem slunce v jednom záběru, který střídá zřejmě šatník jednoho z protagonistů ve střihu následujícím. Nechybí ani samotný Preemo, který pošle několik pozdravů prostředncitvím svých gramofonů. Zkrátka street video jako řemen.  

Dvojdisková kompilace "Eminem - SHADYXV" je momentálně v předprodeji. Dorazit do obchodů by měla 24. listopadu.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná