Sima - Hashtag (prod. Tomáš Gajlík)

Když se v první polovině loňského roku zrodil Podzemgang, který nabídl kompilaci "Iní", zdálo se, že nejvýraznějším objevem a první dámou celého kolektivu bude Aless. Nyní však velmi razantně vystrčila růžky také další sličná zpívající i rýmující obojživelnice Sima, jež byla na zmíněné nahrávce slyšet pouze jednou.
 
Nový (video) singl "Hashtag", který je třeba respektovat už jen kvůli tomu, že si jeho autorka vzala do vany Timberlandy, se povedl a to zejména díky tomu, že se přímo koupe v ironii. "Nie je to diss. Je to môj ironický pohľad na nás - ženy," představila svou novinku Sima, která se hudebně opět spolehla na Tomáše Gajlíka, jenž už produkoval i věc "On e len kamarát" s Egem.
 
A protože žije na Slovensku, kde se často mylně zaměňují pojmy inpspirace a kopírování, bezprostředně po vypuštění novinky neunilůa obvinění z plagiátorství. Co její reakce? "Áno, inšpirovala ma aj Lady Leshurr ale aj Nicki Minaj, Mariah lynn, Nadia Rose, Lil Kim, Honey Cocaine, Tiffany Foxx, Tink atd. A to už nikto v tej skladbe nepočuje," ptala se hlavní hrdinka 187 vteřin, které musíme dát za pravdu, neboť různé podněty rád čerpá a nasává jakýkoliv interpret branže.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná