Sharlota - Marketing (prod. Dj Super)

První dámě milovaného i nenáviděného Blakkwood Records Sharlotě to pálí a ví, že pokud chce v dnešní rychlé době zaujmout, musí být všechno, jen ne šedá, průměrná, bojácná a neslaná nemastná.
 
Nový (video) singl "Marketing" produkoval nám neznámý majitel super jména Dj Super (na Grammy to ještě kamaráde nebude) a věc později najdete na jejím připravované projektu "Sextape", jehož příchod bychotm tipovali ještě do konce právě probíhajícího kalendářního období.
 
Ač máme tu a tam problém s interpretčiným projevem a od finálního produktu bychom rádi dostali ještě víc, několik zajímavých pasáží se přeci jen dočkáme. Když říká, že "někdy mi přijde, že sem terč Bin Ládin - zaplaťpánbůh že sem furt dcera mý mámy," v tom všem nezbytném pozlátku kolem je to záblesk opravdovosti.
 
"Myslím si, že jsem ušla zase pěkný kus cesty, a že je vidět razantní rozdíl mezi klipy Perníková, Fajn a Marketing. Co se týče textu, hodně mi s ním pomáhal Refew. Je to klasická "Šarlotovina", žádné hluboké sdělení, spíš opět obecná fakta," doplnila sama interpretka.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná