S.Barracuda - Roluju (prod. Gezin)

Málokdo v branži má tolik super hlášek jako S.Barracuda, jehož sbírka výborných skladeb už je za posledních pár let početnější a početnější a dokonce zde mluvíme o dvouciferném číslu, což je bilance, na kterou pětasedmdesát zdejších mistrů ceremonie nemusí dosáhnout.
 
Fandové AK už ví, že se v úvodu září mohou spolehnout na příchod nového nosiče "Pouliční ekonomická 3", ze kterého se nyní odloupla nová video ochutnávka "Roluju".
 
Ačkoliv se jedná o téma, které je ostravskému tvůrci blízké a ve kterém se cítí jako ryba ve vodě, přítomnost na potenciální budoucí bestofce je ve hvězdách.
 
V produkujícím Gezinovi chyba není, v řemeslném provedení také ne, ovšem i přes několik světlých momentů se Baby Barracuda nevyhnul opakování a sebevykrádání.
 
Někdo by možná namítl, že se točí v jednom tématickém a bludném kruhu a nemůže se z něj vymanit. Jiný by však mohl argumentovat tím, že nač vstupovat do neznámých vod, když se dál může budovat jasný osobitý rukopis. Pokud je s tím s jeho fanouškovská obec v pohodě a stačí jí to, žádný problém.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná