RUKAHORE_SHOP_BANNER

Sax & Somar - Torrent (prod. DoB)

Spojení metropole Čech a Moravy není zase tak zaběhlé, jak by si člověk nezainteresovaný myslel. Stabilní pilíř formací Inside Kru, Bordel či MVP si však brněnský talent vyhlédl. Že se nejedná o přehmat dokazuje fakt, že za poslech určitě stojí Somarovo album z loňského orku „Obyčejný chlapec“ a účast na blížící se desce Katakomby od dvojice Tafrob a DJ Opia.

Sax během tohoto roku pracuje na debutové dlouhohrajce Bordelu, ale čas si zkracuje i vlastní tvorbou, kterou tahá ze šuplíku i aktuálních nápadů. Skladba „Torrent“ nabízí údernost na beatu od DoBa, ale i obrázkové zpracování, které má na svědomí Consigliere Production.

„Somara jsem zaregistroval někde na internetu přes jeho klip „dej mě majk“ a následně jsem ho přes kontakt od Dje Opii oslovil, protože mě jeho rap bavil a přišlo mi, že by to mohlo být zajímavé spojení. Poslali jsme si několik beatů, na tomhle jsme se shodli a Somar to v podstatě hned napsal a já se pak připojil. Takže to vzniklo tak nějak spontánně,“ prohlásil Sax o nečekaném spojení.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná