SATIRA - Láska (prod. Seiz)

O lásce má každý asi jinou představu, stejně jako o tom, co dnes je a není kvalitní hiphop. Dnes přináší prievidzské studio Balkon recordzzz další klasický boombapový zářez právě na téma láska. Nepůjde však o letní zamilovanou slaďárnu, spíše naopak.

Nedávno jsme si detailně rozebrali nový release jedného z členu Balkon Recordzzz, Dramakára, který rozřezal naše uši nekompromisní flow a dostal vysoké hodnocení. O slovo se dnes hlásí jeho kolegové, dvojice se jménem SATIRA, skládající se z členů Zmetok a Juso. Na produkcií je Seiz, který výbornou klavírní linkou navozuje temnou atmosféru. Text nezaostává ani minimálně. Příběhovka s evidentně reálním základem si udrží vaši pozornost po celou dobu.

Singl Láska je předzvěstí plného alba, které má tato dvojice v plánu vydat ještě během července, max. začátkem června. Album ponese 12 stop, o celkový master a zvukovou stránku se staral Jozef Engerer. Na albu najdeme jako hosta pouze Majselfa, avšak plejádu producentů, čítajících jména jako Smart, Infinit nebo Damian Custom. Je jasné, že půjde o kousek, který ulahodí klasicky orientovanému uchu a vokodérove popěvky jsou pravděpodobné stejně jako featuring Ivety Bartošové. Sledujte níže přiložený tracklist a připravovaný cover, který mají na svědomí Miloš Belanec a Jakub Vážan.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná