RUKAHORE_SHOP_BANNER

Saigon ft. Big Daddy Kane - One Foot In The Door (prod. DJ Premier)

Odseděl si pár let za přestřelku v baru, byl pobodán do hlavy při přepadení, u toho všeho si stihl udělat syna a nahrát 2 alba. O kom že je řeč? Saigon, rodák z New Yorku, který nepatří mezi navoněnou smetánku, ale spíš tu reální uliční smečku, posílá ven novinku z jeho připravovaného alba, které vychází 30. Září a bude se jmenovat "Greatest Story Never Told 3: The Troubled Times of Brian Carenard".

Po první ochutnávce jménem Mechanical Animal, na které hostovali Kool G Rap, Memphis Bleek a Lil Bibby (viz níže) příchází se skladbou One foot in the door, na které hostuje nikdo jiný než legenda Big Daddy Kane. A aby toho nebylo málo, o produkci se postaral DJ Premier. Těsto na pořádnou pecku zaděláno, co říkate?

Saigonova sloka je velice dobra a vyrovnaná, přibližuje svoji historí a otírá se hodně o svůj spor s Altantic Records, kteří několik let blokovali vydání jeho prvního alba.

Kaneovi punchlines potěší ucho a těm, kteří jej nestihli na Kempu nebo v Lucerně jasně dokazuje, že se do starého železa ani omylem nechystá.

Marty

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná