Rytmus ft. Mega M - Walk

 
Ve spojení s pojmem Black Prince jsme jméno Rytmus slyšeli v roce 2010, kdy trackem Rytmus A.K.A Best Rapper in Europe avizoval svůj Black Prince Mixtape. Tady si říkal Black Diamond Prince. 
 
 
Z mixtapu bylo nakonec tour a název Black Prince MXTP se vrací v roce 2017 s trackem Walk, kde se vedle Rytmuse objevil Mega M. Instrumentál původně použila americká interpretka Yong M.A. ve stejnojmenném songu Walk z loňského roku. Nadcházející skladby z Black Diamond MXTP by měly pracovat se zahraničními a již využitými bubny. V rámci nové série očekáváme také pestrou volbu hostů zvenčí.
 
 
Kromě toho doporučujeme fanouškům čehokoli, co se týká jména Rytmus, sestřih z interpretova života Obraz doby V. Ten mapuje Paťovy kroky v letech 2016 a 2017. Uvidíme tedy do zákulisí tvorby videoklipů jako Keď sa budú pýtať, jenž se natáčel na Islandu, některé velká živá vystoupení a pár střípků z autorova života. Nejrůznější video odstřižky tvoří poskládány do jedné koláže sympatickou obrazovou vzpomínku. Navíc je to díky své autenticitě celkem záživná podívaná.
 
 
Zdroje: rytmus fb official page

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná