Rytmus ft. Mega M, P.A.T. - Attila

 
To, že význam hip hopu ve společnosti roste, poznáte podle toho, kam všude se dokáže probojovat. V minulém desetiletí byl v Česku úspěch, když o nějakém interpretovi promluvila média (třeba když se v jedné epizodě Simpsonových objevil odkaz na PSH). V současné dekádě má už o hip hopu povědomí větší množství lidí, je v něm víc firem, peněz a dalších věcí. Oblíbenou metou se tak stalo (například v případě Marpa nebo DJe Wiche) vyprodávání hal a velkokapacitních sálů, jako je Lucerna, O2 Arena, SaSaZu atd.
 
V překonávání nových met v rámci žánru byl dlouho přeborníkem Rytmus. Veleznámý člen KF si tentokrát hodlá ukrojit další sousto. Živá kapela? To už tady bylo tucetkrát. Patrik Vrbovský si na své vystoupení 26. prosince v bratilavském Incheba Expo hodlá vzít rovnou symfonický orchestr. Jen u toho prohlášení: "Koncert, k němuž jsem musel dospět" v reklamním oznámení si s potutelným úsměvem říkám, že marketing opět funguje na výbornou.
 
Pokud se chystáte na pravděpodobně nejvelkolepější koncert Rytmusovy kariéry, můžete si zkrátit čekání novým videoklipem k songu Attila, kde hostují Mega M a P.A.T., jemuž právě vychází album 3.U.M.F.
 
 
Zdroje: rytmus facebook fan page

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná