RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ryan Bowers - The Premier (prod. DJ Premier)

Spojení umění a sportu je nesmrtelné. To samé platí pro skatery. Třeba populární značka konzolových her Tony Hawk Pro Skater je vlastně ukázka takového spojení, i když samozřejmě podle soudobých měřítek marketingu. I tak ale od třetího dílu začala kvalita tohoto brandu povážlivě upadat. Přesto jsem snad nikdy nepotkal příznivce tohoto street sportu, který by nebyl o herním ekvivalentu THPS při nejmenším dobře informován. A Ryan Bowers? Ten se pro změnu nebojí občas odložit prkno a vzít do ruky mikrofon.

Že má tento rodák ze San Diega co nabídnout, dokazuje ve svém nejnovějším tracku s názvem "The Premier". A protože jablko nepadá daleko od stromu, produkce se neujal nikdo jiný než baby scratch master DJ Premier stejně tak jako tradičního scratche.

Někdejší člen Gang Starr sáhl do šuplíku s nápisem "danger" a výsledkem je výstražně znějící kombinace piána a harfy s těžkým beatem a tlustou basou. A důvod, proč právě dvojice Ryan Bowers a DJ Premier? Stačí si poslechnout autorovo vynikající frázování a máte všechny důvody v jednom.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná