RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rizi Bizi & Wyruz feat. DJ Milk - Bez změn (prod. StunnahSezbeatz)

České spolupráce s našimi severními sousedy nejsou z minulosti ojedinělé, ale zase jich není jako hub po dešti. Nejznámějším českým kolaborantem s polskou scénou je zřejmě Khomator, ale i z jiných kanálů zjišťujeme, že nemá úplný monopol.

Nejvíce těchto mezinárodních spoluprací můžeme registrovat na severu Moravy. Slezané asi drží více spolu a neřeší hranice. Dá se to doložit i touto novinkou, která zastupuje dvě města rozdělující jen řeka Olše a několik mostů.

Wyruz z Českého Těšína si pozval Rizi Biziho z opačné strany této řeky a výsledkem je skladba „Bez změn“, kterou produkčně zastřešil StunnahSezbeatz. Vhodné je také zmínit účast DJe Milka, který výsledku dodal pár vkusných škrábanců.

Pokud rád brouzdáš v těchto netradičních spojeních, budeš si libovat. Problém je v tom, že cizokrajný soused je technicky vybavenější než náš zástupce. Vzhledem k jeho věku nad ním není nutné lámat hůl, počkáme si na další věci. Po verbální stránce to ale zatím nemá poselství, které by dokázalo adekvátně zasáhnout celou naši republiku. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná