Renne Dang - Vaše děti ft. Protiva, Schyzo (prod. Leryk)

Renne Dang je pracovitý a v současnosti už disponuje mnohem větší porci respektu, než tomu bylo ještě před pár lety, kdy neměl ani svaly a ani jednu skladbu s Djem Wichem.
 
Jeho sólová prvotina "Con Lai" už je v oběhu nějaký ten čtvrtek a pokud členovi Blakkwood Records fandíte, dobře víte, že je její součástí také věc "Vaše děti", s níž hlavnímu hrdinovi z Rychnova nad Kněžnou pomohl triumvirát Protiva, Schyzo a Leryk.
 
Nikterak malicherné téma skladby prozrazovat netřeba - máte dojem, že ho během těch 252 vteřin bez problémů vstřebáte sami. Rozloučíme už se jen sarkastickými slovy samotného Renneho, a sice "Pokud se vám tahle písnička líbila, neváhejte dát like, odběr, nebo zanechte komentář."
 
P.S.: A závěrem jedno varování...pokud nechcete knokaut, negativní komentář ohledně velmi pěkně zpracovaných "pohyblivých obrázků" si tentokráte nechte pro sebe. Viz slova 1/2 Projektu Asia: "Každej, kdo napíše čekal jsem víc, si  zaslouží dělo, protože absolutně netuší, co všechno je v tom videu obsažený a koik úsilí to sežralo."

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná