Renne Dang - Haló (prod. Leryk)

Je tomu již měsíc, co světlo světa spatřilo třetí pokračování EP ságy „Zmrdlife“, kterou má na svědomí východočeský rodák Renne Dang. Jeden z lídrů stáje Blakkwood své nové dílo představil našim čtenářům nejen díky prostoru v rozhovoru, ale vyjádřili jsme se také my prostřednictvím recenze. Než se na tento materiál začne zapomínat, měli bychom si najít pár minut času na další vizuál.

Čtvrtý singl, který se dočkal vizuálního zpracování, patří podle redakce Bbarak.cz mezi nejsilnější skladby celého EP. Zaměřuje se na poukázání české ustrašenosti z migrantů a problémy z rasismem. Přestože i tato mince má dvě strany, Renne Dang zajímavě vykresluje toto téma a dává mu vlastní tvář.

Autor skladby „Haló“, kterou produkoval Leryk, má k tomuto tématu mnohé co říct, neboť má kořeny jsou z daleké Asie. „Mám pocit, že v poslední době se v ČR pohlíží na jakékoliv cizince téměř jako na nepřátele. Myslím si, že to není správně, a proto jsem se rozhodl ukázat lidem, že jsou mezi námi i slušní "imigranti", kteří si váží příležitosti vyrůstat a žít v této krásné zemi. Chci poděkovat všem, co se na videu podíleli a stali se součástí tohoto projektu," prohlásil o svém klipu Renne Dang.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná