Reks - Eyes Intro

Reksovi fanoušci mohou opět začít slintat. Undergroundový veterán z amerického státu Massachusetts totiž přichází s novým albem "Eyes Watching God". Po úspěšných deskách jako třeba "Grey Hairs" či "Rhythmatic Eternal King Supreme" se tak Reksova diskografie rozrostla o v pořadí již osmé album.

Z něj autor posílá do světa videoklip s názvem "Eyes Intro". Produkce skladby se ujal Hazardis Soundz, který je zároven podepsán i pod zbylými peckami v tracklistu. Klasické menu - bicí, basa, smyčka - zůstává zachováno. Reks, který má za sebou spojení s nemalým počtem zvučnmých jmen jako Styles P, Alchemist nebo Skyzoo, se však v samotné písni obešel bez hostů.

Jinak sympatická ochutnávka ve mne nezanechala tak silné otisky jako Reksova předchozí alba. Akční ráz melodie se zastoupením piána a dechových nástrojů je trochu v kontrastu s civilně pojatými streetovými záběry, které mají daleko k tomu skutečně zaujmout. Sázkou na jistotu tak zůstává Reksova flow.

Album "Reks - Eyes Watching God" je již v prodeji a fyzickou kopii lze objednávat prostřednictvím UGHH nebo Brick Records, kde album vychází.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná