RUKAHORE_SHOP_BANNER

Regie - Wousy feat. Oliver Lowe (prod. Jsm)

Jižní Čechy jsou pod nadvládou vousáčů. Za jejich sestřih na tváři by se možná nestyděl ani Sweeney Todd, jež se svou břitvou řádil ve Fleet Street. Tyhle krky jsou však tuze tuhé a na scéně již pěkně protažené. A proč vlastně Regie a Oliver Lowe spojili své hlasy v jednu ódu pro kvalitní holiče a jejich návštěvníky?

Pokud se zajímáš o tvorbu člena legendárních formací MVP nebo ZeměVzduch poctivě, tak ti neunikla informace, že své druhé sólo vypustí ven již v březnu. Nástupce „Hlasu Barev“ bude mít zcela jistě co nabídnout opět tradičním konzumentům, kteří ctí hodnoty a nechtějí se topit v experimentech módních trendů.

„Video točili kluci z Factory Family v budějovickém barbershopu Wous. Všem chci tímhle poděkovat jak za sdílení skvělých prostor, tak za odvedení super práce, ten nápad udělat něco podobného vzniknul už asi před rokem a chvilku nám to celé trvalo s Oliverem zpracovat. Nakonec to ale, myslím, dopadlo dobře, a tak jsem se to rozhodl pustit jako další singl k desce. Ta vychází již koncem března a přesný datum s tracklistem a coverem zveřejním s posledním singlem,“ nechává nás samotný Regie stále v napětí.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná