Regie - Pech (prod. Basta)

Regie po desce „Hlas Barev“ ucítil, že by to mohlo jít i sólově. Budějovický patriot, který umí zanechat dobrou stopu nejen na zvuku, ale i na zdi, sklidil za svůj debut pochvalu a přesvědčil, že se nemusí krýt do hloučku označovaném jako kapela. A nakonec to vypadá, že se mu tato role zalíbila, neboť druhá deska je ohlášena na březen příštího roku.

První singl se nese v pohodovém duchu a dostal název „Pech“. O beat se v tomto případě postaral Basta a zvuk vznikal opět u Saxe, který s Regiem v minulosti tvořil duo MVP. Bylo nám řečeno, že by se mohlo opět probudit k životu, ale zdá se, že sólo dostane předost.

Co nám exkluzivně prozradil autor o svém novém díle a dalších záměrech? „Klip se natáčel v Brně a dělali ho kluci z produkce Basta beats. Jinak pracuju na nový desce, která bude vycházet v březnu 2017. Do tý doby mám v plánu vypustit ještě nějaký video singly a jsem ve fázi, kdy už masteruju hotový věci a chybí mi jen asi dvě dodělat. Na albu bude zhruba 15 treků. Hosty a název desky si zatím nechám pro sebe, ale s příštím singlem už bude toho infa mnohem víc,“ prohlásil Regie. Zřejmě se tedy máme na co těšit.

/p>

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná