Regie ft. Adam Ef, DJ Flux - Quattro (prod. Jeha)

Českobudějovický Regie před zimou rozhodně neupravuje svůj brloh na spánek, ale dál tvoří hudební novinky. Přestože by raději fanoušci možná chtěli více slyšel o nahrávání desek pod projekty MVP a Zeměvzduch, jistě nepohrdnou ani singlem „Quattro“ s hostem za mikrofonem i gramci.

Regie si tentokrát do beatu z dílny Jehy pozval Adama Ef, který není tuzemskému publiku zase až tak známý, přesto rozhodně ostudu na své sloce neudělal. „Za track s Adamem jsem vděčnej. Vážim si toho, protože jako on dokáže naložit jen málo kdo, stejně tak strašně cením práci Fluxe na gramofonech. Na klip jsme vybrali lokace, kde ještě nikdy nikdo netočil, jako třeba Strahov. S výsledkem jsem spokojenej a song někdy v budoucnu použiju na svou desku, teď se ale věnuju projektu ZMV a ještě jednomu překvápku,“ komentuje novinku samotný iniciátor a poukazuje na práci na nových věcech.

„Je to klasická punchlinovka a baví mě na ní hlavně ta přirozenost. Není to žádná navoněná pičovina. Jsem moc rád, že jsme s Regiem navázali kontakt a věřím, že uděláme i další věci. Beat dělal Jeha, který bubny dělal skoro na všechny věci, co jsem kdy vydal,“ dodává hostující Adam Ef, který se spolu s Regiem a Fluxem zvěčnili i do kamery Martyho Kubowiche.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná