Regie - Co s tim?

 
Je fajn vidět, když hudba koreluje s okolním světem, byť to v případě hiphopového žánru nejsou vždy zrovna veselé příběhy. Ztvárnění života na ulici pak mnohdy přináší i vysloveně hořké životní epizody. Například Vladimir 518 nedávno přispěl svými ilustracemi pro trička socializačního projektu lidí bez přístřeší Pragulic. Štafetu nyní přebírá Regie, jenž nabízí videoklip ke druhému singlu z jeho připravované desky "Hlas barev".
 
Konkrétní příběh člověka bez střechy nad hlavou ztvárnil Regie ve skladbě "Co s tim?" Devadesátková atmosféra Talpasova instrumentálu je stejně kousavá jako autrovy satirické řádky: „Zatim co ty vidíš Ulici jen večer na Nově, na tý kde žije on, by bylo večer po tobě." Vizuální pozlátko sice postrádá jakýkoli wow efekt, na druhou stranu si dovedu představit, že by podobně formální prezentaci dovedla zkousnout i tuzemská veřejnoprávní média. Samotné video pak vzniklo v režii Tomáše Brouska.
 
Autor zároveň upozorňuje na chystané sólo LP "Hlas barev", které momentálně vzniká v pražském Rooftop studiu pod taktovkou Ondřeje Žatkuliaka. Dle fanpage autora lze věštit, že z hostů přijali zatím pozvání Bee a MC Wohnout.
 
 
Zdroj a zdroj obrázku: youtube.com, facebook.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná