RUKAHORE_SHOP_BANNER

Refew - Jediná (prod. Kenny Rough & Jakub Lenz)

Od čerstvě třiadvacetiletého Refewa v poslední době odpadávají tracky jako by se nechumelilo a jeho skalní příznivci musí být v sedmém nebi.
 
Po "Nezapomínám" s oběma členy MAAT se člen Blakwood Records obrátil na tandem Kenny Rough & Jakub Lenz, jenž už se věnoval instrumentům na poslední desce Paulieho a s jejich přispěním nabízí "radio friendly" song "Jediná", který se tématicky nese v duchu toho, co nám již ve zlaté éře servíroval Common v klasice "I Used To Love H.E.R."
 
"Nikdy by ani mě, ani moje okolí nenapadlo že budu dělat hudbu a že se tim budu živit, ale naučil jsem se před pár lety plnit sny a vytvořil jsem si na tom závislost. Baví mě žít tenhle život a děkuju každej den pánu bohu a Vám za to že to tak je.  Jsem rád za každou etapu života, ať už bylo dobře nebo zle, protože mě to vytvarovalo do člověka, jakým jsem dnes. Jsem šťastnej, makám na tom, co mě baví a snažim se bejt dobrej člověk. Nevim co je na světě víc. Tahle skladba je věnována Vám všem a hlavně mojí největší lásce mýho života," vzkázala někdejší součástka BiggBossu, jež už poněkolikáte dokázala, že si umí hrát s přednesem stejně jako Messi s obranou.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná