Refew - Bum granát (prod. Norbert Ronin)

Libeňský král flows Refew tvrdě maká na svém připravovaném mixtape. V pořadí šestý singl z jeho dílny přináší to nejlepší, co jsme zatím z Refewova repertoáru viděli. Doubletime peklo otvírá svoje brány a Refew je jeho mluvčím.

Po experimentálních skladbách typu Ofiko se Refew vrací ke své doméně. Doubletime rap je jeho druhým domovem. Za tvrdým a energickým beatem stojí slovenský producent Norbert Ronin. Kvalitní bicí linka je chytlavá a Refewovi rychlé flows výborně doplní atmosféru. Vytknout však nutno krátkou stopáž a poněkud laxní refrén, kde se zdá, že by beat by šlo využit lépe. Jedna sloka je na dnešní dobu luxusem, který si může málokdo dovolit. Má Refew pocit, že je natolik etablovaným hráčem, že může nabízet polotovary?

Video z produkce dvorního videomakera stáje Blakkwood, Jakuba Seltzera je velice jednoduché a nenáročné, avšak svůj účel splňuje. Není známo proč video vychází pod kanálem Blakkwood a zda se připravují další spolupráce Blackcock a Blakkwood. Refew však naznačuje, že Ofiko mixtape je na spadnutí a máme jej očekávat v nejbližších měsících. Překoná novým mixtapem svou dosavadní produkci a stvrdí tak finálně svůj post mezi elitou českého rapu?

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná