Rapsody - Godzilla (prod. 9th Wonder)

K novému EP Rapsody "Beauty and The Beast" stihly dosud vyjít dva singly - "Drama" s produkcí od Khrysise a výborná, zadumčivá skladba "Hard To Choose", kde s beatem vypomohl 9th Wonder. Skvělé antré završuje Marlanna Evans zatím posledním singlem "Godzilla".

Pokud bych měl z nové písně citovat, jednoznačně bych použil: "I'm the new Thriller and this here's so Off The Wall," kde si autorka vzala do paráda názvy skladeb Michaela Jacksona. Instrumentál i v tomto případě obstaral šéf Jamla Records 9th Wonder, pod jehož vydavatelstvím zároveň nové EP vyjde.

Majiteli rozsáhlé producentské diskografie rozhodně nemůžeme upřít snahu o neustálou invenci, která vykrystalizovala v tomto případě do skvěle "uraženého" beatu. Skladbě přesto vévodí Rapsody a její lehce výhružný a pohrdavý tón hlasu.

EP "Rapsody - Beauty And The Beast" vychází 7. října a bude dostupné na iTunes, Amazon, Google Play a Spotify. Pokud vás zajímá, kdo všechno přijal pozvání k produkci a na mikrofon, dozvíte se ve starším článku.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná