RUKAHORE_SHOP_BANNER

Radikal - Lovestory (prod. Pilate)

 
Říká se, že dlouhodobé působení krátkého denního cyklu například v zimním období má vliv na psychickou kondici člověka. Má depresivní ale energická nálada Radikalova nového videoklipu spojitost s jeho momentálním pobytem v Norsku? Těžko říct. Autorova "Lovestory" však promluví do duše asi každému s nevyřešenou minulostí.
 
Pokud nás Radikal po celou dobu vodí po textové stránce za nos, tak z hlediska flow zůstává férový. Ono celá ta lovestory nemusí vždycky nutně vést k jinému člověku. Jinak nezačíná vás ta obligátní trapová produkce, se kterou přišel Pilate, už trochu nudit? Ačkoli nechci instrumentálu ubírat nic z jeho kvalit, hraje na notu typickým recyklačním postupům, kterých se v poslední době začínají trapoví producenti často dopouštět. 
 
Body sbírá hlavně tvůrce videa Vasyliy Rusyn za působivě ztvárněný příběh, který protíná jednotlivé záběry videa. Po "Nu Year Freestyle" se jedná o již druhý kousek pod patronátem I Love Party Production. Uvidíme, kterou školu vytáhne Radikal ze zálohy příště. 
 
 
Zdroj & zdroj obrázku: facebook.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná