RUKAHORE_SHOP_BANNER

Radikal Chef - Üfo ft. Rida Radar (prod. Donie Darko)

Loňskou deskou "Freeride", jež by ortodoxním trueschoolerům přivedla do několika chvil zánět myokardu, nic neskončilo. I dalšími singly totiž Radikal Chef navázal na to, kde skončil na své poslední nahrávce a také příští počin na F*ck Them by se tak měl nést na podobné newschoolové vlně, v jejíž výškách u našich východních sousedů mnoho jmen nesurfuje. 
 
Je to tak, bývalý hlas z Dramatikz, jenž měl před lety památný beef s několika členy GR Teamu, si již zhruba dvě sezony hoví ve zvuku, se kterým ho poznáte, i kdyby vás ve tři ráno vzbudilo ozbrojené komando a s halogenem namířeným na obličej po vás chtělo znát přesný recept na Coca-Colu. 
 
O tom, že někdejší nositel jména Lil Idea umí ve svých věcech pracovat s emocemi a atmosférou (což je v dnešní době, kdy je interpretů skoro stejně jako posluchačů, mimořádně důležité), nás již párkrát přesvědčil. "Üfo" v produkci Donie Darka, jenž stojí například za Logicovou hymnou "Ups" nebo věcmi pro Oriona, se asi nejlepším songem jeho kariéry nestane, nicméně není všem dnům konec, že...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná