Raazyph - Get Up & Get Down

Hradec Králové je město rapu zaslíbené. Tamní situaci v posledních letech reflektuje stále více interpretů, jejichž tvorba již stihla překročit hranice vlastního streetu. Další eminencí, která se hodlá ucházet o vaši pozornost, je dj a producent Raazyph, který vás zve na svůj nový instrumentální videoklip "Get Up & Get Down".

Vizuální stránku si vzal na starosti Jan Macháček, který se již stihl podepsat pod některé tuzemské vizuály (např. Oliver Lowe). Přestože se video opírá výhradně o instrumentální složku, celý výsledek je poctivou street artovou orgií - nechybí sprejová exibice, breakdance a do Raazyphových tónů promluví i scratch Dj Ma(c)h-alla. Komu chybí rapový host, nemusí být zklamán. Album Acid Fonk, na kterém autor momentálně pracuje, bude obsahovat i hosty na mikrofónu. Masteringu se ujal Ondřej Žatkuliak.

Skladba je díky kreativnímu ztvárnění jednou z těch, které si rádi poslechnete ráno při cestě do práce. Zajímáte-li se o street art, budete spokojeni. Jen škoda závěrečné dramaturgie - také se vám zdá, že demolice automobilu ve vlastním videoklipu se stává tak trochu trendem?

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná