RUKAHORE_SHOP_BANNER

R.A. The Rugged Man - Dooo It (Miley Cyrus remix)

 
Je jen pár jmen, která jsem si slíbil, že v našem magazínu nikdy nepadnou a jsou to spíš postavičky, které ani tak neotřásají hiphopovým žánrem jako spíš sférou šoubyznysu. Přesto si díky Rugged Manovi pro tentokrát dovolím napsat a ztučnit v editoru jméno Miley Cyrus, jejíž skladbu "Dooo It!" z jejího nečekaného alba "Miley Cyrus And Her Dead Petz" legenda, která nikdy neumírá, zvěčnila.
 
"Slyšel jsem lidi říkat, jak hrozný a urážlivý Mileyno video bylo, tak jsem se na něj kouknul," cituje Rugged Manovo vyjádření k nahrávce magazín hiphopdx.com. "Připomenulo mi to jeden z mejch špinavejch, nevrlejch, zdegenerovanejch dní, ještě, když jsem rapoval o znásilňování kund polívkovejma lžícema. Plus to byl nejvíc tvrdej beat. Tak jsem si říkal: 'Jo, tenhle její track musim překonat,'" vysvětlil. 
 
A neotřelý smysl pro humor autora nekouká jen z vyjádření ale i ze samotné nahrávky. Možná bych klidně bral, kdyby R. A. Rugged Man rozšířil svůj záměr natočit videoklip na všechny skladby z desky "Legend Never Die" i o tuto skladbu. A klidně bych napsal o Miley znovu, pokud by mi slíbil, že se tam objeví.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná