Protiva ft. Sharlota - Prosit nebudu (Remix)

Mladý hráč s nejprotivnějším jménem ve zdejší rapové branži má pár dní v oběhu nový mixtape "Chupito" (stáhneš ho například tady), jehož sooučástí jsou i Schyzo nebo Steve Sniff.
 
To, že reprezentant Blakkwood Records hýří aktivitou tak, jak by každý hladový a perspektivní hráč hýřit měl, pak dokládá také nový video singl k remixu "Prosit nebudu".
 
Původní věc už nese status monstrózního hitu zhruba 18 měsíců a má kapku jinou atmosféru než novinka, kterou obdařila svou návštěvu první dáma vydavatelství Sharlota, do jejíhož přísnoho tónu by se možná mohl učit i Igor Hnízdo z "Obecné školy".
 
"Prosit nebudu je track, kterej mě na společných shows s Blakwood Records bavil asi nejvíc. Těšila jsem se na něj pomalu víc než na svoje vlastní věci. Jednou v noci, když jsem jela ze show jsem náhodně napsala sloku směřovanou na tuhle věc a když jsem zjistila že na ní kluci chtějí točit i videoklip chytla jsem se příležitosti. Sloku jsem nahrála a poslala Pájovi na schválení. Bez protestů mi to odsouhlasil a já jsem byla happy, že se můžu z části podílet na věci co mě tak baví a zároveň je úplně první společnou věci mne a Protivy. Text je dost autentickej hlavně díky poslední frázi: Ahoj jsem Robin co má vagínu místo penisu co odkazuje na to, že když jsem se měla narodit, mojí mamce řekli, že mám být kluk a měla jsme se jmenovat Robin," dodala ke spoluprácci zpívající rapperka, která na scéně dokáže vyvoláat emoce, aniž by vůbec otevřela ústa.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná