Premiérový klip Resta s Fattem nabral zpoždění, ale je tu

Co takhle něco ze soudku "Lost & Found"? Značce Ty Nikdy se zase tak často nestává, aby nabídla první klip ze svého důležitého projektu téměř rok a půl po vydání, nicméně stalo se a protože "Premiéra" od Resta s Fattem dosud žádný vizuální doprovod neměla, s ohledem ke své úrovni si přeci jen krátký film zasloužila i ona.

"Klip se točil už před delší dobou, zhruba půl roku zpátky. Fatte ani já už sme nevěřili, že to někdy spatří světlo světa, no z ničeho nic mi před pár dny přišel od Brovara email s hotovou věcí. Řek sem si, že když už to tak dlouho schovával, byla by škoda to nepustit ven. Ať už proto, že sme k desce žádnej klip neudělali, nebo proto, že je to pro mě jedna z mejch nejosobnějších skladeb. Točilo se v Bohnicích a v prostorech základny Ty Nikdy, tj. na tajném místě," okomentoval klip Restovski.
 
Věc "Panáky na zem" se zdála být skvělou volbou už jen z toho důvodu, že se jedná o jeden z největších taháků alba. I přestože ho ale točil zmíněný autor série "Quality Control", jenž už pro label v minulosti připravil "Mínus" nebo "Než přijdu domů/Generace 0", z koncepčního hlediska jsme čekali kapánek více a je škoda, že tak výrazná pecka obdržela video, u něhož není důvod k repetici. O předčasně useklém konci nemluvě, i původní word cuty totiž pomáhaly dotvářet skladbu...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná