Pokahontaz ft. Kaliber 44 - 404 (prod. White House)

O svém místu na slunci nemusí polská scéna přesvědčovat každý měsíc celou řadou zajímavých nosičů. Za ty léta si vydobyla svou pozici, kterou dokládá nejen početná účast v line upu Hip Hop Kempu, ale i s tím spojená návštěvnost. Jednou z bašt našich severních sousedů je nedaleké město Katovice, které přeje nejen novým tvářím, ale nezapomíná také na legendy.

Lépe řečeno, legendy nezapomínají na své fanoušky. I po letech si drží svůj rukopis a umí udělat i moderní boombap v hávu, který může oslovit i mladší generace. Přikládáme velmi chytlavou ukázku z posledního alba Pokahontaz, na kterém sekundují i neméně známé ikony Kaliber 44.

Skladba nesoucí název „404“ je velice příjemnou záležitostí nejen díky přítomným rapperům, ale také beatu od White House. Ruku k dílu přiložili i DJ Jaroz a REset. Redakce Bbarak.cz chválí také vizuální zpracování, neboť klip je velice nadstandardním materiálem. Pokahontaz v těchto dnech jedou po Polsku svou tour, nejbližší zastávky k našim hranicím můžeš navštívit v Poznani nebo Krakově.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná