Planet Asia ft. Purple Kloud - Mystique (prod. Tzarizm)

Dámy pečlivě načesané a oděné v pestrobarevných róbách namísto podvazků. Noblesní pokoje, které se netváří, že by stály o bujaré veselí hiphopových večírků. A Planet Asia oblečený do elegantních šatů s cilindrem na hlavě. Sakra, je tohle vůbec ještě rap? Buďte bez obav. To jen člen Cali Agents vystoupil z oblíbeného trendu umaštěných street videí a pro nový vizuální kousek s názvem "Mystique" se produkční tým nechal inspirovat viktoriánskou érou.

Kulisy, které známe v hiphopovém světě jen prostřednictvím několika málo tvrůčích kousků (např. Roots Manuva - "Too Cold"), však neplní v novém videoklipu jen estetickou funkci. Vizuál vyšel v průběhu halloweenského týdne, čemuž odpovídá stylizace obrazu i samotné písně. Ostatně už sličné děvy s nápadně dlouhými špičáky a vyšinuté výrazy některých individuí nevěstí nic dobrého a napovídají, čemu se autor v nové písni hodlá věnovat.

Přiléhavě temnou a jak se patří "divnou" produkci si vzal na starost Tzarizm, s nímž Planet Asia v nedávné době vydal nové LP "Via Satellite". Dobře zvládnutý (i když trochu nezapadající) refrén obstaral Purple Kloud. Zpracování klipu pak obstaralo studio Varras Tower Films. Nebudu se tajit tím, že novinka z dílny této dvojice mě zaujala především díky tomu, co jsem viděl. Na druhou stranu je fajn, že v rámci žánru nevznikají jen nízkorozpočtové klipy a někteří interpreti stále usilují o zajímavější tvůrčí vklad.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná