PJ & J-Bez - P.oslední J.edinec

Nový videoklip z první studiové desky PJ & J-Bez - "Adolescent!", která vyšla 5. prosince 2013, je na světě. Pokud vám tato dvě jména nic neříkají, rozhodně by bylo na místě to napravit. Týhle dvojce to totiž šlape a z klipu je cítit, že nebyl šitý horkou jehlou.

Je to cca dva roky nazpět, co spolu kluci vydali první EP s  názvem Moje cesta. Jejich cesta zde ovšem rozhodně neskončila a jak můžete posoudit sami, je to dobře. Stejně jako celé album, i song P.oslední J.edinec, se nahrával ve studiu Chroma Doma, o beat, střih a postprodukci klipu se postaral právě J-Bez a text s  rapem má na triku PJ. Dalším faktem, který stojí za povšimnutí je jméno, které stojí za celkovým mixem a masterem a není jím nikdo jiný, než Kenny Rough. J-Bez nám prozradil, že se natáčelo celkově 3 dny, samotná práce na něm pak 2 měsíce. A jak klukům funguje spolupráce, která je téměř výhradně online? Posuďte sami.

A pokud vás klip zaujme stejně jako mě, můžete tuhle dvojku podpořit koupí EP Adolescent, který vyšlo pod labelem Back in times ZDE.

Eddy

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná