RUKAHORE_SHOP_BANNER

PEchi ft. Harlem Knights - I Hustle (prod. Dalda)

Album „Back to the basic“ je již od května venku, přesto možná nejeden z vás stále nezakopl o mosteckého floutka pod pseudonymem PEchi. I na lokálním písečku poskládal do kupy desku, která obsahuje hosty z Evropy, především ale i z Ameriky. Je krásným příkladem toho, jak si člověk může splnit své hudební sny, když se drží toho, v co věří a má v sobě i trochu toho talentu.

Informace jsou vždy nejlepší z první ruky, tudíž všichni jistě souhlasíte se mnou, když řeknu, že nejlíp vše o klipu řekne sám autor. „Klip je na skladbu „I Hustle“. Je to pro mě osobně hodně srdcová záležitost, protože The Harlem Knight jsou ti, co jsem poslouchal ještě v časech, kdy by mě ani nenapadlo, že s nimi někdy budu mít song, natož pak video. Je to pro mě kus zadostiučinění a ovoce sklízený po balíku práce a postupu,“ prohlásil PEchi o hostech na svém klipu. Jak ale taková spolupráce vůbec vzníká?

„Ke klukům jsem se dostal přímo přes režiséra tohoto videa, kterým je Toast187. Shodli jsme se ve spoustě názorů a nahrál jsem věc na jeho beat, potom jsem se ho zeptal, zda by nebylo možné je oslovit. Za dva dny odpověděl, kluci si poslechli mé věci a prohlásili, že do toho rádi půjdou. Líbil se jim tenhle hustle, že oroduju za klasiku a za nic bych ji nevyměnil. Poté jsem již napsal jen Daldovi, že potřebuju něco newyorskýho a on mi poslal tuhle pecku. Řekl jsem, to je přesně ono. Vzájemná spolupráce dopadla skvěle, a tak jsme si jednou řekli, co takhle udělat videa? No…a slovo dalo slovo….ujasnili jsme si podobu a je to na světě,“ dodává mostecký Pechi.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná