Paulie Garand - Neony ft. Miris (prod.Kenny Rough)

Protože si můj člověk Paulie Garand udělal řidičák až o něco později, přijde mi, že si v posledních letech auta užívá o to vydatněji a často je obsazuje i do svých klipů (zdravíme vizuál "Boomerang"), u nichž se nikdy nezpochybňuje řemeslná zručnost.
 
Nejinak tomu je i v případě jeho druhého (video) singlu z připravovaného sóla, které hodlá jeden z čelních představitelů Ty Nikdy vyslat do oběhu na jaře příštího roku.
 
"Točilo se na severu Čech v hlavní roli s Corvette C3 1980 a jednou z lokací je i nově restaurované radniční kino v Jablonci nad Nisou," hlásí tisková zpráva o věci, jejíž produkci za přispění klávestisky Marka Čecháka spáchal Kenny Rough a ve které si v refrénu prozpěvuje Miris.
 
"Je to inspirovaný filmem "Drive", miluju to," doplnil sám Garandino, jenž před pár dny naplnil smíchovskou Uhelnu natolik, že kdyby tam dorazil ještě někdo, musela by puknout. Pokud ona chytlavá pecka nebude prosperovat v rádiových rotacích, velmi nás to překvapí. Někdejší básník před mikrofonem už na to prostě našel recept a zatím se jím řídí.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná