Paulie Garand & Kenny Rough - Odliv

Paulie Garand ohlašuje konec peroplavby na na vlnách svého alba "Molo", které letos vydal ve spolupráci se svým dlouholetým parťákem Kennym Roughem. Nyní je čas se opět zašít do studia a začít pracovat na nové desce, která je zatím avizována na listopad příštího roku. Kromě pracovního termínu však Harant posílá ještě jeden pozdrav.

V pořadí šestý a zároveň poslední videoklip nese název "Odliv" a na albu jste se s ním mohli setkat až na posledním řádku v playlistu. Melodie "vanilkového" instrumentálu poněkud evokuje starší německé popovky z 80. let, rytmus se však drží současných trendů. Jedná se o ten typ beatu, který vás neuzemní, ale zároveň se s ním nesetkáte v každé druhé písni.

Paulie v samotném textu nemá sice na srdci nic světoborného, ale vše zachraňuje jeho charakteristická barva hlasu. Dobrá je zde práce Mikyho Reindla. Postprodukce videoklipu se pak tradičně ujal sám Plevel Harvard. Práce se záběry a vesměs stále se opakující se scénář už ale působí o něco vlažněji a doufáme, že s prvním vizuálem k nadcházející se desce přijdou i nějaké nové a neotřelé nápady, jak své myšlenky prezentovat.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná