RUKAHORE_SHOP_BANNER

Paulie Garand & Kenny Rough ft. Grizzly - Adié

Zaběhlé duo ze s táje Ty Nikdy míchá novou desku, která spatří světlo světa v závěru listopadu. Na tom by nebylo nic nového, neboť zmíněný dlouhohrající materiál avizoval již singl „Kolem stolu“ z dubna, na kterém byli přítomni i Separ a Nerieš. Máme tu další ochutnávku, kde si k sobě výpomoc tentokrát nevzal Garand, nýbrž Kenny Rough.

Zmíněný poutač nese název „Adié“ a přizván byl producent z Neptun Clanu, který má na svém kontě již tři desky s Majselfem. Grizzly se podílel na atmosféře, která je libereckým aktérům příjemná. Paulie Garand pak poukazuje na fakt, že ne každý holub musí vyletět do velkoměsta, aby se stal slavným.

Dokud člověk nevidí obě strany mince, nemůže posoudit oba světy. Garand žije tak nějak v obou zároveň. Jeden je jeho základna a srdce - Liberec - a druhý je velkoměsto a pulsující energie - Praha. Hudbou si definuje kompromisy.

Za vizuálem stojí parta Forward Creatives, která společně s Donem Garandinem navštívila jeho oblíbenou čtvrť Kreuzberg v Berlíně a polské přístavní město Łeba ležící u pobřeží Baltu.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná