RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pasr - Lexaurin (prod. Tomek)

Člen klanu Brno Reprezent je v poslední době stále vyhledávanějším artiklem mezi posluchači. Již před rokem ho Michajlov na svém sólu označil za jediného trueschoolového zástupce v jihomoravské metropoli. Pasr měl vydávat již mnohem dříve, ale svou desku nakonec pustil jen mezi pár přátel a soustředil se na práci na novém nosiči, který prý odpovídá jeho progresu v hudbě.

V těchto dnech k nám zamířila vlaštovka s názvem Lexaurin. Pasr je zde podepsán pod projekt Artikl, který obsahuje kromě jeho osoby také DJe Busteraze a producenta Tomka. Jak napovídá zmíněná ukázka, bude se opět jednat o tvorbu se sázkou na výpovědní hodnotu, kterou se tento umělec léta prezentuje.

„Projekt Artikl vznikl po rozpadu LataGangu a skládá se zbytku party, která se aktivně věnuje muzice. Tomek bude produkovat celé album a DJ Busteraz dodá cuty a scratche do většiny skladeb. Posluchači mohou čekat desku, kde se prolne boombap s trapem a trueschoolovým rapem, převážně skladby tvrdšího rapu. Album je víc jak z poloviny nahrané a do konce roku by mělo vyjít. Deadline si z časových důvodů radši nedáváme, o to víc klademe důraz na kvalitu. Více se dozvíte, když budete sledovat dění okolo,“ prozradil Pasr o rodícím se dlouhohrajícím materiálu.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná