PanTau - Keď Píšem Ya

Po dlouhé odmlce se ke slovu hlásí reprezentant skupiny Rendezska.sk. Bratislavský underground rider PanTau vydal vizuál k tracku Keď píšem Ya a avizuje album Nomád. Klip zveřejnila na svém youtube kanálu Ruka Hore v rámci šestnáctého dílu projektu Môžem Jeb*ť.

PanTau se pohybuje v kolejích rapu už od poloviny 90´s, kdy začínal s Elbanem  psát texty ve vyřazeném vagoně. Značka Vagon pak provází následující tvorbu interpretů zapojených do skupiny R. SK. Ve druhé dekádě milénia přišla odmlka, kterou PanTau prolomil až v roce 2016.
 

 
Ke dvacetiletému výročí tvorby vydal průřezový EgoTrip MXTP. Ten obsahuje 22 skladeb mapujících tvorbu od roku 2006–2013. Tape naskrečoval a smíchal do jedné půlhodinové stopy DJ Veritas. Současně také tehdy PanTau ohlásil práci na EP. Pilotní skladba do beatu od LKamy ve spolupráci s Kaidžasem připomínala fanouškům, že rap z bratislavského podzemí je Sociálna sonda do lidských duší.
 
 
Teď se PanTau opět po roce ozývá a klipem Keď píšem Ya dává posluchačům na vědomí, že dokončil album Nomád, na bližší info si ale ještě musíme počkat.
 
AG

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná