Otis - Teraz alebo nikdy (prod. Roman Zámožný)

Loňského roku se „Legendárná Crew“ spojila, aby po delší odmlce opět potěšila své fans, kteří jistě nové album ocenili. Výsledek možná budil dojem uměle oživeného Frankensteina, přesto v žebříčcích prodeje se zadařilo a navíc se zjistilo, že tahle sopka ještě lávu chrlit umí, i když možná po skromnu. Právě probíhající kalendářní kruh nám nabídne sólové desky jednotlivých členů.

Cigův „Malý Princ“ se slibuje už déle, než protéká Dunaj Bratislavou. Majk Spirit má na podzim nabídnout dychtivému hip-hopovému publiku to, co případně ocení i fanoušci Hlasu Československa. Novou desku, na které by se mohl třeba objevit i král diskoparketů tuzemska Michal David, se kterým Spirit odehraje společný koncert v Třebíči. Na kohopak jsme to zapomněli? Kdopak nám z té petržalské bandy zbývá? Kardinál Korec alias Killa Korec, Kardinál, Otecko a v současnosti nově zrozený Otis.

Abych vystavil stopku obavám neortodoxních uctívačů H16, že se jedná o symfonický orchestr o 150ti členech, je třeba podotknout, že Otecko bude mít na sklonku své kariéry asi více jmen, než má náš kalendář. Stáj SPIRIT MUSIC ohlásila novou desku i tohoto dříve frontmana H16 formou prvního singlu nesoucího název „Teraz alebo nikdy“, který produkčně zaštítil Roman Zámožný. Otecko neboli Otis si doufám všechny esa z rukávu nevytahal, neboť textový obsah nám nabídl opět jen zprávy, že stále kope za svůj tým, který je legendárním už od dob, co vyšel s kůží na trh. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná