Opia feat. Tafrob - Dětská nemocnice

V pořadí šestého videosinglu se již dočkala loňská záležitost „Jízdní neřád“, kterou hudebně probudil k životu Opia. Není nutné po několikáté připomínat, kolem čeho se tento disk s konceptem točí, protože by to znamenalo, že nejsi vůbec v obraze, a to ty přeci nejsi. Brněnský producent se hrdě ke svému dílu vrací nyní s dalším vizuálem, který si vzal na starosti Morelo.

Právě Morelo již několikrát dokázal, že nemusí svůj byznys stavět jen na rapu, ale dokáže produkovat i kvalitní vizuály. Rozdal pokyny a Jan Moravec za kamerou obstaral záznam, který nakonec pomohl lemovat věc, kterou Opia před pár měsíci nahrál s Tafrobem a nazval „Dětská nemocnice".

„Projekt Jízdní neřád se definitivně blíží ke svému završení. Dětská nemocnice je z mnoha důvodů jeden ze zásadních songů celé desky. Dlouho jsme přemýšleli, že toto téma si zaslouží své obrazové zpracování. Po několika pracovních schůzkách, kdy se sestavil team lidí, v čele s Morelem, který si vzal na starosti režii a technické řešení klipu, jsem přišel s námětem, který se poté dotvořil do finálního scénáře,“ prozrazuje Opia, jak probíhala příprava.

„Po castingu, který byl v tomto případě navýsost důležitý, se začalo připravovat natáčení, které zabralo nakonec tři natáčecí „hardworkin“ dny. Premiéra klipu proběhla 20. června v brněnském kině Scala a nyní si ho můžete vychutnat také v on-line premiéře. Celý projekt Jízdní neřád uzavře v následujících dnech poslední videoklip na singl Konečná s Maniakem,“ dodává autor celého projektu, který nám prozradil, že se dočkáme ještě jednoho obrázkového zpracování.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná