Nerieš ft. DMS - 10 minút (prod. Dualit)

Není to lehká pozice, když máte silnou podporu v zádech, ale musíte svůj talent obhájit před rozmlsaným davem. V zemi, kde je pomalu více interpretů jak umělců je to náročné a každý hledá možnost, jak se zviditelnit. Nerieš však není nezdárkem, který by podmazával uznávané, a proto můžeme s klidným svědomím dát na doporučení Strapa, který je vzal i na svou tour.

Nepotřebují deset minut slávy, mají dnes už na víc a české publikum se o tom mohlo přesvědčit například na letošním ročníku Hip Hop Kempu plnohodotnou show. Nerieš na sebe poukázalo deskou „Minimal“, která v roce 2015 sklidila poměrně vlídné hodnocení a získala si své fanoušky.

Nelze však vařit z nostalgie a předešlých úspěchů. Je nutné to posouvat dále. Kluci dávají ven nové video „10 minut slávy“, na kterém hostuje i DMS. Velké lákadlo, které tohle jméno dostane do podvědomí dalším. Nelze ale mluvit o špatném výkonu nastupující generace, neboť v beatu od Dualita nenaleznete velké výkyvy ve kvalitě. Jak hodnotíte vy techniku a obsah všech zúčastněných?

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná