M.O.P. & Maino - Welcome to Brooklyn

The Mash Out Posse se vytasili s novým singlem, který není tak celkem typický pro toto Brooklynské duo. A nebo ano? To možná záleží, ke které části tvorby M.O.P. více inklinujete.

Welcome to Brooklyn! Welcome to Brooklyn! Táhne se refrén, který se již po prvním poslechu pohodlně usadí mezi vaše uši a jen tak lehce se odtud nehne. A že tyto borci na to mají talent. Již od doby Ante Up je jasné, kdo má zmáklou úděrnost refrénu na výbornou. A o Cold as ice se bavit snad taky nemusíme, každému hned melodie i slova určitě visí na rtech.

O podobný efekt se pokusili i v tracku Welcome to Brooklyn. BK je jejich domovem, tak se rozhodli opsat jak to tam chodí. O pomoc se postaral jejich parťák Maino, a rodí se další hymnovitá záležitost z dílny M.O.P. - nebo by určitě alespoň chtěli, aby tomu tak bylo. Mě však chybí ta pověstná energie, která ti rve maso od kostí, chybí mi neurvalé řvaní ve stylu "Kidnap that fool!" Ve srovnání su novinkou z minulého týdne Broad Daylight se však jedná o krok ke klasičtějšímu zvuku a flow.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná