Momo feat. Tina - Raj (prod. Special Beatz)

Momova diskografie se rozroste o nový kousek s názvem "Rival" již 1. prosince a jak velí tradiční politika, je třeba ještě před samotným releasem zorat pole a dát o sobě pořádně vědět. I když Momo na sebe umí upozornit tak jako tak. Hlavním znakem nového videosinglu je ovšem překvapivě uvolněná atmosféra, fanoušci jistě budou hovořit o rádiovém potenciálu. Přiznávám, že jsem čekal spíše odpálení ohňostroje než pouštění draka...

Čerstvý videoklip z připravované desky dostal pozitivně znějící název "Raj" a o jeho produkci se postaral FXTR. Do refrénu samotné skladby si Momo pozval Tinu a instrumentál se dodala stále zavedenější značka Special Beatz. Osobně klipy podobného ražení považuji už trochu za kýč, ale kdo hledá relax v podobě příjemného syntetického beatu a libozvučné flow, bude spokojen. Harmonické záběry vs. tvrdá realita skvěle dokreslují námět skladby.

Rukahore shop již také spustil předobjednávky nového alba a odhalil tracklist alba "Rival", který si můžete prohlédnout níže. Selekce hostů nakonec dopadla dle očekávání - Ektor, Separ a Igor Kmeťo, přičemž konečný počet skladeb se zastavil na čísle 13. Přejeme Momovi, aby to byla třináctka šťastná.

Album "Momo - Rival" vychází 1. prosince a lze si jí předobjednat na Rukahore shopu nebo iTunes.

Tracklist:

1. Rival
2. Naplno feat. Ektor
3. Zabiják slobody
4. All stars feat. Separ
5. Zodpovednosť chlapa
6. Biely popol
7. Mám plnú hlavu feat. Ektor
8. Podla predstáv feat. Igor Kmeťo
9. Nech si len myslia
10. Raj feat. Tina
11. Bez múzy
12. Atak
13. Blázni

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná